کمد چوبی

کمد چوبی

کمد چوبی

کمد های چوبی بدون طراحی در داخل و تقسیمات اصولی ناکارآمد هستند و یافتن وسایل را برای شما سخت و دشوار می کند . در انتخاب طرح کمد چوبی با توجه به ابعاد فضای خود بسیار دقت کنید .
توجه داشته باشید یک کمد می‌تواند با یک طراحی خلاقانه و دارای چندین بخش مختلف بهترین فضا را برای قرار دادن انواع لوازم شما را داشته باشند .

 

کمد دیواری چوبی

وقتی صحبت از کمد چوبی می کنیم اولین موردی که به ذهن ما می رسد کمد دیواری است .

کمد دیواری یکی از لوازم اصلی و مفید برای هر منزل است. اتاق‌های نامرتب هم زیبایی خانه شما را از بین می‌برد و هم فضای استفاده شما از بخش‌های مختلف را تنگ و سخت می‌کند استفاده از مدل‌های مختلف کمد دیواری عملی‌ترین بهترین روش خلاص شدن از شر این مسئله می‌باشد با طراحی های کاربردی نیاز خود را برای داشتن یک کمد چوبی جادار برآورده کنید .

کمد لباس

کمد لباس امروزi به‌عنوان محصولی ساخته می‌شود که انواع مختلف در هر خانه‌ای دارد و از آن برای قرار دادن لباس استفاده می شود کمدهای لباس با توجه به محل قرارگیری و استفاده از محصولات و مواد مختلفی ساخته می شود که ام دی اف به دلیل قیمت مناسب‌تر بیشتر مورد استفاده در ساخت این نوع کمد می‌باشد.

کمد لباس تفاوت‌هایی نسبت به کمد دیواری دارد کمد لباس به صورت آماده در بیشتر ابعاد در بازار در طرح و رنگ‌های مختلف موجود می باشد و نیاز به نصب در محل خاصی که از قبل پیش‌بینی شده است را ندارد .

قیمت کمد دیواری

تولیدکنندگان انواع مختلفی از کمد دیواری کمد چوبی لباس را تولید می‌کنند و آن‌ها را به سلیقه خود ارائه می دهند قیمت کمد ها با توجه به متریال‌های مورد استفاده در ساخت و همچنین ابعاد متفاوت است اما مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت کمد نوع جنس است کیفیت در ساخت کمد ها موضوع دیگری نیز می باشد که تاثیر گذار است استفاده از کشو در طراحی کمد دیواری یا لوازم مطمئناً برای شما هزینه در بر خواهد داشت .

کمد چوبی

کمد چوبی
کمد چوبی R01

هنگام خرید کمد دیواری به کدام ویژگی‌ها توجه کنیم ؟

هنگام خرید و انتخاب کمد دیواری مواردی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کرد :

اولین و مهم‌ترین مورد جنس یا موارد مواد استفاده‌شده در ساخت کمد دیواری یا کمد چوبی که از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد ساخته شده است .  زیرا ساخت و نصب یک کمد دیواری برای خریدار هزینه بالایی دارد و در کنار هزینه زمان و انرژی بسیاری برای نصب این کمد دربر می‌گیرد و شما نمی‌توانید به راحتی برای تغییر کمد دیواری خود در هر لحظه و هر مکان اقدام نمایید .
دومین نکته طراحی و تقسیمات داخل این کمد است یک کمد دیواری باید دارای بخش‌های مختلف و مفید برای شما باشد که بتوانید به راحت‌ترین شکل از آن استفاده کنید .
نکته سوم رنگ‌بندی کمد دیواری می تواند در دکوراسیون داخلی متریال بسیار تاثیر گذار باشد انتخاب رنگ‌های روشن در اتاق خواب‌های کوچک به شما کمک می‌کند تا فضایی باز و زیباتری را حس کنید .

انتخاب کمد برای سالن

کمک‌ها فقط متعلق به اتاق خواب نیستند چیزی که می‌خواهیم بگوییم این است که کمدها امروزه به دلیل طراحی‌های زیبا قابل اجرا در سالن‌های پذیرایی و دیگر بخش‌های منزل هستند نکته مهم در زمان استفاده از کمد در سالن‌ها توجه کامل به زیبایی و مطابقت با دیگر بخش‌های دکوراسیون منزل است به طور شفاف باید بگوییم در صورت استفاده باید تمام موارد را فدای زیبایی کنید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button