درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟


درب ضد سرقت از دو نوع متریال ساخته میشود . فولاد و ام دی اف با روکش ، تشکیل دهنده اصلی این نوع دربها هستند.  برای ساخت چهارچوب لنگه درب از ورق آهن و برای رویه درب که نمای اصلی را نشان می دهد ، از ام دی اف روکش چوب استفاده می شود. ضد سرقت یا همان درب امنیتی دارای قفل و یراق های متفاوتی نسبت به درب های چوبی بوده و این موضوع امنیت این دربها را بیشتر می‌کند.

 

درب ضدسرقت برجسته B01
درب ضدسرقت برجسته
درب ضدسرقت پانل P01
درب ضدسرقت پانل

 

انواع درب ضد سرقت

کشورهای بسیاری اقدام به تولید درب ضد سرقت و عرضه این نوع دربها کرده اند. امنیت بالا، قیمت ، حوادث احتمالی اعم از آتش سوزی و خطرات دیگر تولید و فروش این نوع درب را افزایش داده است. 

 در کشور ما سه نوع درب ضد سرقت در بازار شناخته شده میباشد.

 

درب ضد سرقت ایرانی

 

درب ضدسرقت ایرانی متریالی کاملا مشابه به درب ترکیه ای دارد.

 

درب ضد سرقت ترک


در حال حاضر به دلیل قرارگیری در لیست کالاهای غیرضروری واردات این درب ممنوع می باشد. همچنین به دلیل افزایش قیمت ارز درب ضد سرقت ترکیه ای دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به درب ضد سرقت ایرانی می باشد.

 

درب سرقت چینی

رویه درب ضد سرقت چینی برخلاف دو گزینه درب دیگر از فلز ساخته میشود و متاسفانه به دلیل ساخت بی‌کیفیت این درب و مشکلات فراوان در یراق آلات و قفل ، گزینه نامناسبی برای خریداری جهت درب ورودی می باشد.

 

نصب درب ضد سرقت

درب ضد سرقت تولید شده در مجموعه اریناچوب طبق سایز و طرح مورد نظر شما ساخته می شود. از این جهت زمان نصب برای این درب ها بسیار کوتاه است. تقریباً دو تا سه ساعت زمان نصب طول می کشد. نصب درب ضد سرقت به صورت کاملاً حرفه ای توسط همکاران متخصص ما انجام میشود.در صورت وجود مشکلات احتمالی  در زمان اندازه‌گیری ، همکاران به شما اطلاع میدهند.

 

افزایش امنیت درب ضد سرقت

دربهای ضد سرقت موجود در بازار به صورت اکونومی تولید شده‌اند تا قیمت برای بخشی از مصرف کنندگان مقرون به صرفه باشد. در صورتی که قصد خرید دربی با امنیت و کیفیت بالا را دارید به گزینه های ذیل دقت نمایید. این موارد و روشها کمک بسیاری به ما می کند تا درب ضد سرقت را ، هر چه بیشتر از لحاظ امنیتی تقویت کنیم.

استفاده از قفل مرکزی یا همان قفل ۱۲ زبانه گزینه اول و اصلی برای افزایش امنیت درب ضد سرقت است. 

یراق سه نقطه درب که شامل روبروی قفل ،پایین و بالا را قفل میکند .

استفاده از ورق فولاد ۱.۵میلیمتر و یکپارچه در ساخت چهار چوب و لنگه درب و شبکه کاملا فولاد در داخل لنگه درب گزینه دیگری برای افزایش امنیت است.
همچنین قفل و یراق به کار رفته در ساخت درب از برندهای معتبر دارای ضمانت باشد.

قفل و یراق متفرقه و بی کیفیت با روش های ساده توسط سارقین تخریب میشوند.

 

بورس درب ضد سرقت در تهران

گروه متخصص و باتجربه آرینا چوب با طراحی و ساخت انواع در ضدسرقت ترک یا ایرانی با توجه به استاندارد های جهانی و به سفارش مشتری بهترین درب ها ، با امنیت بسیار بالا را تولید کرده است. 

جهت بازدید از نمونه کارها و سفارش در ضد سرقت می توانید با مراجعه به بورس درب ضد سرقت در تهران به کارگاه تولیدی و نمایشگاه ما نمونه کارهای آرینا چوب را مشاهده کنید. تا با اطمینان خاطر دربی با امنیت بالا را سفارش دهید. 

البته همانطور که در منو های بالا مشاهده کرددی عکس تمام این نمونه ها را در گالری فوق برای شما اماده کرده ایم . 

 

آرینا چوب