درب چوبی کلاسیک

درب چوبی کلاسیک

  • 15 می
  • 0

درب تمام چوب کلاسیک

درب تمام چوب کلاسیک بزرگترین عنصر در دکوراسیون داخلی یک خانه لوکس می باشد. درب تمام چوب نسبت درب های آهنی و آلومینیوم قدمت و تاریخ بسیار بالاتری دارد. ساختار درب تمام چوب به گونه ای می باشد که سال ها می توان از آن استفاده کرد.
شکوهی که تمام سلایق را مجذوب خود می کند و با سبکهای مختلف طراحی هارمونی برقرار می کند.

 

درب چوبی کلاسیک از چه نوع چوبی ساخته می‌شود؟

درب چوبی کلاسیک یا همان درب تمام چوب قابلیت ساخت چوب های جنگلی از نوع چوب روسی، چوب راش، بلوط، چوب گردو را دارد. به دلیل قیمت مناسب از چوب روسی نسبت به دیگر چوب ها استفاده بیشتری در ساخت درب چوب می شود.

 

درب چوبی کلاسیک برای چه فضایی مناسب است؟

از درب های تمام چوب برای درب اتاق و همچنین درب ورودی استفاده می شود. البته محل قرارگیری در بسیار مهم است بعضی از چوب ها به دلیل چگالی و واکنش‌های خود در شرایط آب و هوایی مختلف برای درب ورودی مناسب نیستند.درب اتاق خواب و سرویس به دلیل قرارگیری در فضای داخل منزل و متعادل بودن درجه هوا در تمام فصول از این قضیه مستثنا هستند.

 

قیمت درب تمام چوب

دربهای تمام چوب همانگونه که قبلا توضیح داده شد که این قابلیت را دارند که از انواع چوب های جنگلی ساخته شود. که در بین آنها چوب روسی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد. ما در مجموعه آرینا چوب برای رضایت مشتریان و ایجاد کیفیت بالاتر در ساخت درب چوبی از ترکیب سه متریال مختلف ،از چوب روسی، روکش طبیعی چوب و چوب راش برای ساخت درب تمام چوب استفاده می نماییم. با خریداران محترم مجبور به پرداخت هزینه چند برابری ساخت یک درب تمام چوب راش یا بلوط نشوند. این نوع ساخت دارای کیفیت بالا می باشد.

درب چوبی هتل

درب چوبی از المان هایی می باشد که نگاه و نظر مسافران و مراجعه کنندگان را بسیار به خود جلب می کند. استفاده از درب تمام چوب برای ورودی هتل و اتاق ها می تواند یک دکوراسیون منحصر به فرد و به یادماندنی از خود به جای بگذارد. خاطره‌ای که همیشه در یاد مسافران خواهد ماند درب چوبی کلاسیک می تواند یک گزینه مناسب برای درب اتاق های هتل باشد. همچنین در قابلیت نصب دستگیره الکترونیک برای امنیت بیشتر به راحتی در هتل ها را دارا می باشد همچنین این درب قابلیت نصب دستگیره الکترونیک برای امنیت بیشتر و راحتی در هتل ها را دارا می باشد.

 

درب چوبی کلاسیک چگونه ساخته می شودشود؟

درب چوبی کلاسیک دارای متریال کامل از چوب جنگلی می باشد که نوع چوب بستگی به سفارش و مقدار هزینه برای ساخت را دارد . تمام چوب بر خلاف دربهای چوبی یا همان پرسی دارای اجزا و قطعات بسیاری است مرحله اول چوب را توسط خشک کن های صنعتی کامل خشک و پخته می شود استفاده از چوب خشک برای ساختن درب بسیار حائز اهمیت است در غیر این صورت در دچار ترک خوردگی و تاب می شود. در مرحله دوم با توجه به ابعاد درب تمام چوب قطعات چوبی برش میخورد دو قطعه چوبی که به عنوان ستون استفاده میگردد بائو گفته می‌شود و دو قطعه دیگر که به صورت افقی قرار می‌گیرد پاسار نام دارد. این دو قطعه به یکدیگر توسط چسب و پیچ متصل می شوند . در مرحله بعد قابها که از قبل ابزار خورده شده اند داخل این کلاف چوبی گذاشته می‌شود و به این شکل که یک درب تمام چوب ساخته می‌شود.

 

مزایای استفاده از درب تمام چوب

درب تمام چوب دارای عمر بسیار بالایی می باشد و با گذشت زمان کیفیت خود را از دست نخواهد داد قابلیت اجرای طرح هایی دارای هلال و اشکال خاص که با متریال هایی همچون آهن قابل ساخت نیستند در درب تمام چوب امکانپذیر است . درب چوبی کلاسیک به صورت سفارشی و طبق فضای موجود تولید می‌شود و امکان ایجاد تغییرات در نوع طرح و رنگ وجود دارد

مقالات مرتبط
    ارسال نظر

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button