درب چوبی مدرن

درب چوبی مدرن

  • 24 می
  • 0

درب مدرن چوبی

درب چوبی مدرن به واسطه نوع متریال قیمت مناسب و ارزان تری نسبت به درب کلاسیک دارد. امروزه به دلیل آپارتمان نشینی و پایین بودن متراژ منازل استفاده از سبک مدرن در طراحی رایج تر گردیده، سبکی که دارای ابزارهای بسیار ظریف و گاه بدون هیچ گونه ابزار می باشد. استفاده از رنگ های سفید در این طراحی برای بزرگتر جلوه دادن فضا یکی دیگر از دلایل برای تمایل داشتن افراد برای انتخاب این سبک در درب داخلی می باشد.

 

در چوبی 

چوب که همیشه اولین ماده برای تولید دکوراسیون و لوازم خانگی مورد توجه قرار گرفته است در ساخت در چوبی  نیز قرار می گیرد. استحکام، پایداری و انعطاف پذیری آن در رابطه با تکنیک ها و ابزارهای مختلف به ما امکان می دهد تا نمونه های مختلفی از درب چوبی را تولید کنیم . درب های چوبی را در دو سبک می توان طبقه بندی کرد: در چوبی کلاسیک و درب چوبی مدرن،سبک کلاسیک برخلاف سبک مدرن از چوب به طور کامل برای ساخت درب استفاده میشود.

 

 

درب چوبی سفید

درب چوبی سفید یکی از پرطرفدارترین درب ها در سالیان گذشته برای طراحی منازل بوده است دربهای چوبی سفید به صورت بصری محیط را روشن می کند فضای لازم را برای لوازم غیر عادی و مهم فراهم می کند.
همچنین میتوانیم با رنگهای تیره در دکوراسیون داخلی تضادهای رنگی خاص با اینگونه درب ها ایجاد کنیم. به لطف تنوع زیاد مدل ها در مجموعه آرینا چوب مطمئنا می توانید برای تکمیل دکوراسیون داخلی منزل خود در رنگ و سبک های مناسب طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

درب چوبی که می‌توانیم با توجه به محل استفاده انتخاب کنیم؟

درب چوبی اتاق به عنوان یکی از المان های خانه که هر روز با آن سر و کار داریم تاثیر مهمی بر زندگی ما دارد. انتخاب مناسب درب چوبی اتاق و سرویس باعث می شود استفاده بهتر از فضا را داشته باشیم. برای اینکه دربی که انتخاب می‌کنید کاربردی‌تر باشد ، باید از نظر قرارگیری در فضای موجود و هارمونی داشتن با دیگر لوازم منزل مورد بررسی قرار گیرد.

 

چگونه درب چوبی مدرن را انتخاب کنیم؟

ترکیبی از محصولات مناسب برای دکوراسیون منزل برای یکپارچه سازی خانه بسیار مهم است. مدل درب ها باید به دیزاین خانه شما کمک بسیاری کند. در چوبی مدرن اغلب به منظور دادن جلوه گرم و آرام در منازل با توجه به رنگ دیوارها و دکوراسیون منزل از جمله مبلمان ،میز و ….دربی مناسب است . باید سعی کنیم این محصولات را انتخاب کنید.

مقالات مرتبط
    ارسال نظر

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button