دکوراسیون چوبی

 

دکوراسیون چوبی

دکوراسیون چوبی یکی از مهم ترین بخش ها در چیدمان یک منزل است . انواع زیادی از مصنوعات چوبی در دکوراسیون منازل استفاده می شوند. بطور مثا ل: میز ، صندلی ، تختخواب ، مبلمان ،پله ، دیوارکوب های چوبی و …که تمام این موارد خلاقیت و شگفتی، خلق آثاری فاخر از چوب را نشان می دهد.
استفاده از دکوراسیون چوبی جلوه طبیعی و زیبا به خانه شما میبخشد. اگر از چوب در دکوراسیون منزل به طریق درست استفاده شود می توانید حال و هوای طبیعت را در خانه خود داشته باشید.


چگونه از چوب در دکوراسیون استفاده کنیم ؟

 

پیشنهاد ما این است که شما نباید در دکوراسیون منزل از دو سبک کلاسیک و مدرن را با یکدیگر مخلوط کنید. دکوراسیون چوبی کلاسیک نیاز به رعایت جزئیات بسیاری برای برقراری هارمونی دیگر وسایل را دارد.نورپردازی ، نوع چیدمان ، تابلو و فرش ها همگی باید با یک سبک دکوراسیون چوبی کلاسیک همخوانی داشته باشند.
دکوراسیون مدرن که امروزه بیشتر منازل به این سبک بدلیل فضای کم و کوچک شدن خانه و آپارتمان نشینی چیده می شوند. چرا که شما کار بسیار راحت تری دارید.
برخلاف دکوراسیون کلاسیک که نیاز به رعایت کوچک ترین نکته ها می باشد. دکوراسیون مدرن شما را برای انتخاب رنگ های متفاوت حتی اگر تضاد داشته باشند محدود نمی کند.
اما برای داشتن یک چیدمان اصولی قرارگیری لوازم در کنار هم با رعایت علم فنگ شویی بسیار کاربردی می باشد.
قرارگیری گل و گیاه در دکوراسیون مدرن می تواند کلی از عوامل موثر برای افزایش جذابیت در دکوراسیون منزل شما باشد.


دیوارکوب چوبی و تاثیر آن بر دکوراسیون


همچنین از چوب می توانید برای پوشش بخشی از دیوارها استفاده کنید . به اصطلاح به آن ها دیوار کوب چوبی گفته می شود.
دیوارکوب چوبی زیبایی خاصی به فضا می دهد اگر خانه بزرگی دارید می توانید فضایی را به این سبک طراحی کنید. اتاقی با دیوار چوبی که بیشتر به اتاق کار معروف هستند.


دکوراسیون داخلی منزل


چوب بهترین پتانسیل برای دکوراسیون و زیباسازی منزل را دارد، طرح ها ، گره های خاص چوب ، رنگ طبیعی، دکوراسیون شگفت انگیزی را برای ما به ارمغان می آورد . از چوب می توانیم به روش های مختلف و در تمام بخش های منزل استفاده کنیم .
استفاده از دکوراسیون چوبی در اتاق خواب یک ایده فوق العاده برای چیدمان و فضاسازی بینظیر است .
می توانیم با استفاده از چوی یک اتاق خواب ساده را به شکل خاص و خیره کننده ای به یک اتاق متفاوت و شیک تبدیل کنیم.

 

 

پله چوبی
پله چوبی
کمد چوبی
کمد چوبی
قرنیز چوبی
قرنیز چوبی
قرنیز PVC
دیوار کوب چوبی
دیوارکوب چوبی
Call Now Button