دکوراسیون چوبی

دکوراسیون چوبی

دکوراسیون چوبی یکی از مهم ترین بخش ها در چیدمان یک منزل است . انواع زیادی از مصنوعات چوبی در دکوراسیون منازل استفاده می شوند. بطور مثا ل: میز ، صندلی ، تختخواب ، مبلمان ،پله ، دیوارکوب های چوبی و …که تمام این موارد خلاقیت و شگفتی، خلق آثاری فاخر از چوب را نشان می دهد.
استفاده از دکوراسیون چوبی جلوه طبیعی و زیبا به خانه شما میبخشد. اگر از چوب در دکوراسیون منزل به طریق درست استفاده شود می توانید حال و هوای طبیعت را در خانه خود داشته باشید.

 

پله چوبی
پله چوبی
کمد چوبی
کمد چوبی
قرنیز چوبی
قرنیز چوبی
pvc
قرنیز PVC
دیوار کوب چوبی
دیوارکوب چوبی

 

چگونه از چوب در دکوراسیون استفاده کنیم ؟

 

پیشنهاد ما این است که شما نباید در دکوراسیون منزل از دو سبک کلاسیک و مدرن را با یکدیگر مخلوط کنید. دکوراسیون چوبی کلاسیک نیاز به رعایت جزئیات بسیاری برای برقراری هارمونی دیگر وسایل را دارد.نورپردازی ، نوع چیدمان ، تابلو و فرش ها همگی باید با یک سبک دکوراسیون چوبی کلاسیک همخوانی داشته باشند.
دکوراسیون مدرن که امروزه بیشتر منازل به این سبک بدلیل فضای کم و کوچک شدن خانه و آپارتمان نشینی چیده می شوند. چرا که شما کار بسیار راحت تری دارید.
برخلاف دکوراسیون کلاسیک که نیاز به رعایت کوچک ترین نکته ها می باشد. دکوراسیون مدرن شما را برای انتخاب رنگ های متفاوت حتی اگر تضاد داشته باشند محدود نمی کند.
اما برای داشتن یک چیدمان اصولی قرارگیری لوازم در کنار هم با رعایت علم فنگ شویی بسیار کاربردی می باشد.
قرارگیری گل و گیاه در دکوراسیون مدرن می تواند کلی از عوامل موثر برای افزایش جذابیت در دکوراسیون منزل شما باشد.


دیوارکوب چوبی و تاثیر آن بر دکوراسیون


همچنین از چوب می توانید برای پوشش بخشی از دیوارها استفاده کنید . به اصطلاح به آن ها دیوار کوب چوبی گفته می شود.
دیوارکوب چوبی زیبایی خاصی به فضا می دهد اگر خانه بزرگی دارید می توانید فضایی را به این سبک طراحی کنید. اتاقی با دیوار چوبی که بیشتر به اتاق کار معروف هستند.


دکوراسیون داخلی منزل


چوب بهترین پتانسیل برای دکوراسیون و زیباسازی منزل را دارد، طرح ها ، گره های خاص چوب ، رنگ طبیعی، دکوراسیون شگفت انگیزی را برای ما به ارمغان می آورد . از چوب می توانیم به روش های مختلف و در تمام بخش های منزل استفاده کنیم .
استفاده از دکوراسیون چوبی در اتاق خواب یک ایده فوق العاده برای چیدمان و فضاسازی بینظیر است .
می توانیم با استفاده از چوی یک اتاق خواب ساده را به شکل خاص و خیره کننده ای به یک اتاق متفاوت و شیک تبدیل کنیم.

 

چند ایده برای جذاب تر کردن دکوراسیون چوبی

دکوراسیون چوبی منازل، زیبایی بی بدیل و قابل توجهی را در هر فضایی ایجاد می کند اما چیزی که در این بین می تواند هنر و زیبایی را در این دکوراسیون به اوج خود برساند خلاقیت هایی که است در حین کار می توان به کار برد. ما در اینجا چند ایده ناب و زیبا برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید با کمک آنها تنوع و جذابیت را به دکوراسیون چوبی خانه خود اهدا کنید.

استفاده از رنگ ها

استفاده از رنگ هایی که با دکوراسیون منزل شما متفاوت و بعضا متضاد هستند، جسارت زیادی می خواهد. استفاده از رنگ های سفید، کرمی و طوسی در دکوراسیون های چوبی به وفور مشاهده می شود و این مورد باعث تکراری شدن دکوراسیون شده است. به همین جهت توصیه می کنیم دل به دریا زده و از رنگ هایی کاملا متفاوت استفاده کنید. البته سعی بر حفظ نظم رنگ ها نیز داشته باشید تا با شلختگی رنگی مواجه نشوید.

 

Call Now Button