درب ضدسرقت پانل

درب ضدسرقت پانل

درب ضدسرقت پانل چیست؟

درب‌های ضد سرقت امروزه نقش مهمی در صنعت ساختمانی و حفظ امنیت داخلی ساختمان دارند.  این درب‌ها در ابعاد و از جنس داخلی فلز فولادی مستحکم ساخته‌شده‌اند و در روکش‌های متنوع در بازار عرضه می‌شوند.

امروزه توجه به امنیت امری مهم برای ساختمان‌هاست. با کاهش برخی اکسسوری‌ها و یراق‌آلات گران‌ قیمت، درب‌های ضد سرقت پانل باکیفیت خوب روانه بازار میشود. نکته دیگر در مورد تفاوت در دربهای امنیتی، میزان برجستگی رویه این درب‌ها است که میزان برجستگی در درب ضدسرقت پانل کمتر میباشد. قیمت این درب‌ها نیز نسبت به محصولات دیگر بسیار ارزان تر می باشد. درب پانل دارای دو رویه  8 میل میباشد که بوسیله دستگاه بر روی آن ابزار زده میشود . درب ضدسرقت پانل در دو ابعاد 210*110و 210*105موجود میباشد.

درب های امنیتی ارزان

در ضدسرقت ارزان همان‌طور که از نامش مشخص است به درهایی گفته می‌شود که قیمت‌های تمام ‌شده آن از طریق یکسری روش‌ها کاهش پیدا می‌کند و در بازار به‌صورت میانگین به نسبت مجموعه خود قیمت مناسب‌تری دارند. معمولاً برای کاهش قیمت تمام‌شده این درب‌های ارزان از چهارچوب فلزی بدون روکوب چوبی استفاده‌شده است. اما به لحاظ شرایط کیفیت درب‌ها با سایر درب‌های امنیتی تفاوتی چندانی وجود ندارد . ولی نما چهارچوب در ضد سرقت ارزان از چوب نیست در حقیقت چهارچوب فلزی نما دارند. ورق‌های داخلی فلزی نیز به‌ صورت ورق سرتاسری هستند و قفل کاله ترکیه به دلیل افزایش امنیت درب ارزان در پشت ورق فلزی قرارگرفته است. همین تفاوت قیمت درهای ارزان ضد سرقت محبوبیت زیادی را در بین خریداران خود پیداکرده است و توانسته است به ‌راحتی جای خود را در بازار فروش باز کند. 

 

 

انواع درب‌های ضد سرقت ارزان

شاید هنگام خرید درب ضدسرقت شنیدن نام‌گذاری درب به ارزان یا گران شما را دچار شک کند که قیمت پایه درب‌ها تأثیری در کیفیت عرضه شدن ان دارد یا نه و خرید درب‌های ارزان‌قیمت مثل خرید سایر کالاهای ارزان که به لحاظ قیمتی پایین هستند و فقط به‌قدر قیمت به شما خدمات می‌دهند نیز این‌گونه هستند یا نه ؟ در ذیل ضمن اشاره به انواع درب‌های ارزان‌ قیمت ضد سرقت باید اشاره‌کنیم که آنچه قیمت پایین این درب‌ها را فراهم می‌کند جنس فولادی داخل کار که اهمیت زیادی در امنیتی ساختن درب دارد ، نیست بلکه موارد دیگری است. که قیمت را به حد قابل‌توجه کاهش می هد.

1-در ضد سرقت ارزان باکیفیت

این نوع دربها در عین ‌حال که قیمت نسبتاً پایینی به نسبت محصولات مشابه خود دارد، به لحاظ کیفیت ساخت مواد امنیتی تفاوتی ندارند و تنها در مسائل ظاهری با درب‌های معمولی تفاوت زیادی دارند. درواقع می‌توان گفت درب ارزان ‌قیمت باکیفیت دربی است که فقط روکش ان از قیمت پایین برخوردار باشد.

 

2-درب امنیتی ارزان بی‌کیفیت

در هر خرید و فروشی کالاهای فیک به‌جای کالاهای اصل با یک قیمت پایین عرضه می‌شوند . برخی درب های ارزان بی کیفیت نه تنها ظاهر مناسبی ندارند، بلکه در ساخت قطعات و موارد امنیتی نیز از اجناس  درجه پایین و فیک استفاده می شود. 

در صورتی که مشتری اطلاعات کافی نداشته باشد با ارائه اطلاعات نادرست درب های ناامنی را عرضه می کنند . 

 

مواردی که در ارزان شدن قیمت درهای امنیتی تأثیرگذارند عبارت اند از : 

 

کشور تولیدکننده

درب‌های امنیتی موجود در بازار کشور یا چینی هستند یا ترک و یا داخل کشور تولید می‌شوند. بنابراین اگر بخواهیم به کشور تولیدکننده در این زمینه توجه کنیم باید بدانیم که کشور ترکیه به ‌هیچ‌ وجه تولیدکننده درب امنیتی ارزان نیست .  به لحاظ ارزانی باید حتماً از جنس چینی یا ساخت داخلی در خرید استفاده نماییم .

چارچوب درب ضدسرقت

نوع چهار چوب به‌ کار رفته از جمله عوامل مؤثر بر هزینه خرید درب های امنیتی است.

قفل و لولا

درب‌هایی که جز دسته درب ضدسرقت ارزان تقسیم‌ بندی می‌شوند از یراق‌آلات ایرانی یا چینی استفاده کرده‌اند  چرا که قفل و لولاهای ساخت ترکیه دارای قیمت و کیفیت بالا است.

روکش درب امنیتی ارزان

یکی از قسمت‌های که به‌ شدت در قیمت نهایی درب‌های ضد سرقت تأثیرگذار است روکش‌های این ساختار هستند . درب‌های ارزان قیمت به‌طور معمول MDF با روکش PVC می‌باشد که ممکن است طرح روی آن‌ها CNC هم پیاده شده باشد.

لایه فولادی

وجود ورقه فولادی نقش زیادی در قیمت دارد لذا هنگام تهیه این درب حتماً از وجود لایه فولادی میانه آن مطمئن شوید وگرنه ضمانت امنیتی در برابر نبود این لایه وجود ندارد.  بنابراین کاهش قیمت از این لحاظ فقط می‌تواند به دلیل ضخامت این ورق باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button