درب داخلی

درب داخلی

درب اتاق خواب 

درب اتاق و سرویس یا همان درب داخلی چوبی نقش مهمی در دکوراسیون منزل ایفا می‌کنند و می‌توانند بعنوان یک المان تکمیلی در طراحی دیوار منزل به شمار آیند. پس نمی‌توان نقش و اهمیت آنرا نادیده گرفت شاید درب چوبي داخلي ملموس‌ترین عنصر طراحی داخلی باشند که هر روز آنها را لمس کرده و با آنها سروکار داریم. پس علاوه بر ظاهر، استحکام آنها را نیز باید مد نظر قرار داد.

انواع درب داخلی

1- درب اچ دی اف روکش پی وی سی 
2- درب ام دی اف با روکش پی وی سی 
3 – درب کلاسیک 
4 – درب مدرن 

 

در های داخلی چوبی جزء اولین انتخاب افرادی است که به زیبایی ، کیفیت و حتی به سلامتی خود علاقه مند هستند زیرا حاوی مواد سمی نیستند. درهای چوبی را می توان از مدل های مختلف درخت تولید کرد. درختان با ویژگی های مختلفی مانند روس ، صنوبر ، کاج  ، راش و …  که در محصولات چوبی استفاده می شود. هر یک از این محصولات دارای خواص مختلفی هستند. با توجه به انتظار کاربر ، خاصیت آن از قبیل حفظ رطوبت ، دوام ، مقاوم بودن و نور کم است. در صورت تمایل  ویژگی های در داخلی چوبی را بررسی کنید.

درب اچ دی اف روکش pvc
درب HDF روکش PVC
MDF روکش PVC
درب MDF روکش PVC
درب-کلاسیک
درب کلاسیک
درب چوبی مدرن
درب مدرن

مزایای درب داخلی چوبی

کیفیت صد ساله

 محصولات چوبی قرن ها مورد استفاده قرار گرفته و همچنان مورد استفاده قرار می گیرند. درب داخلی چوبی اولین مورد استفاده در بین مدلهای درب داخلی است. می توان گفت که استفاده زیاد از آن ، اثبات کیفیت آن است. 

مردم مدت ها است که از ویژگی های در داخلی چوبی از قبیل دسترسی آسان ، قیمت مناسب ، دوام ، بافت طبیعی ، مقاومت در برابر آب و رطوبت و دسترسی آسان به برآمدگی ها و خراش های سخت ، از مدل های درب داخلی چوبی استفاده می کنند. 

علاوه بر این ، از هماهنگی باورنکردنی آن با هر مبلمان نباید غافل شد.

دوام 

سختی یک درخت و سبک بودن تخته در مدل های در داخلی چوبی ترکیب شده است. هم سخت و بادوام است و هم حمل و نصب آن بسیار آسان است. حتی در ضربات در مقیاس بزرگ دچار تغییر شکل نمی شود. 

این واقعیت که تقریبا هیچ ماده شیمیایی در آن وجود ندارد ، باید همچون مقاومت طبیعی نیز برجسته شود.

 این یکی از مدل های در داخلی است که می تواند سالها پس از خرید بدون مشکل مورد استفاده قرار گیرد.

تعمیر و نگهداری

نگهداری درهای داخلی چوبی نیز دشوار نیست. در هر سال ، هر دو هفته یکبار با پارچه مرطوب ، به غیر از صیقل دادن ، نیاز به نگهداری ندارید. در هنگام تمیز کردن درب چوبي داخلي  نباید از محصولات شیمیایی استفاده کرد. 

محصولات شیمیایی (صابون ، مواد شوینده و …) ساختار مدل های در داخلی را مختل می کند . اگر لکه مواد غذایی یا هر لکه بزرگ است ، فقط باید از صابون استفاده شود.

هماهنگی با دکوراسیون 

کسانی که در دکوراسیون منزل مسلط نیستند یا کسانی که نمی خواهند وقت خود را برای دکوراسیون اختصاص دهند می توانند درهای چوبی داخلی را با آرامش خاطر انتخاب کنند. درهای چوبی می توانند با طبیعت با هر رنگ و هر نوع مدل تطبیق دهند. 

علاوه بر این ، به دلیل بافت طبیعی آن ، فضای دلپذیری را به محیط اضافه کرده و می تواند به شما در آرامش کمک کند.

تعمیر آسان

ما خاطرنشان کردیم که آسیب دیدن مدل های درب داخلی چوبی ساده نیست. اما اگر درب داخلی چوبی شما آسیب دیده ، نگران نباشید. مدل های درب داخلی چوبی یکی از مدل های درب است که نسبت به درب های دیگر به سادگی قابل تعمیر است.

می توانید با شرکتی که خریداری کرده اید تماس بگیرید و آن را با قیمت مناسب تعمیر کنید.

قیمت درب داخلی چوبی

مدل درب داخلی چوبی یکی از مدل های درب داخلی است که هم از نظر ویژگی های گسترده و هم قیمت مناسب همچنان محبوب است. درب داخلی چوبی نسبت به سایر مدل های درب ارزان تر است. 

بهترین مدل درب داخلی که می توانید از نظر قیمت مناسب داشته باشید درب داخلی چوبی است. امکان ندارد دری که ارزان تر از درهای چوبی است از برجستگی بیشتری برخوردار شود.

 به همین دلیل مردم سالهاست که از درهای داخلی چوبی استفاده می کنند و به دنبال درب جدید نبودند. اگرچه امروزه مدل های درب داخلی زیادی وجود دارد ، اما مکان مدل های درب داخلی چوبی جدا است.

 

آرینا چوب
Call Now Button