درب ام دی اف روکش پی وی سی

درب ام دی اف روکش پی وی سی

درب MDF روکش PVC

درب ام دی اف با روکش پی وی سی از سه متریال مختلف تشکیل می شود. چوب روسی برای کلاف درب، ام دی اف برای رویه درب و پی وی سی برای روکش اصلی در ساخت اینگونه درب ها به کار میرود. درب ام دی اف با روکش پی وی سی برای اتاق خواب استفاده میشود و به دلیل مقاومت در برابر آب و رطوبت یکی از گزینه‌های مناسب برای درب سرویس بهداشتی نیز میباشد.

ویژگی های درب ام دی اف با روکش پی وی سی

دربهای ام دی اف با روکش پی وی سی به دلیل استفاده از روکش های غیر طبیعی در ساخت نیاز به نگهداری کمتری دارد و همچنین تمیز کردن درب بسیار آسان می باشد و احتیاج به مواد و شرایط پیچیده و سخت ندارد.
عایق صوتی درب ها کامل و مناسب می باشد. علاوه بر عایق صدا ، در عایق بندی حرارتی نیز نقش دارد و این مورد در صرفه جویی انرژی کمک میکند.
در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم است .
از لحاظ قیمت نسبت به دربهای تمام چوب ارزان تر میباشد.

مزایای استفاده از روکش پی وی سی چیست؟

کلمه پی وی سی مخفف پلی وینیل کلراید است. ماده پی وی سی بسیار با دوام و دارای خاصیت عایق بندی بسیار عالی است. این ماده در شرایط عادی حدود های مضر شیمیایی منتشر نمی کند پی وی سی امروزه یکی از مفیدترین مواد در دنیای مدرن است.

قیمت درب ام دی اف با روکش پی وی سی

برای اعلام قیمت درب ام دی اف روکش پی وی سی چند گزینه برای ما ملاک است.
یک :ضخامت ورق ام دی اف
برای ساخت درب چوبی روکش پی وی سی چند نوع ام دی اف که شامل ام دی اف ۵میل _ ۸میل _ ۱۲ میل یا ام دی اف ۱۶ میل قابل استفاده میباشد.
دو :ضخامت روکش پی وی سی
ضخامت روکش پی وی سی ها به سه دسته تقسیم می شود
روکش پی وی سی ۲دهم میل
روکش پی وی سی ۳دهم میل
روکش پی وی سی ۴دهم میل
در بین این گزینه‌ها روکش پی وی سی چهاردهم میل دارای کیفیتی بالاتری در زمان وکیوم کردن بر روی درب به دلیل ضخامت و چسبندگی بیشتر به ام دی اف را دارا میباشد و همچنین در صورت برخورد شیء تیز مقاومت بیشتری را نیز دارد و سریعا دچار پارگی نمیشود.

 

مشخصات فنی و مراحل ساخت درب ام دی اف با روکش پی وی سی

درب ام دی اف با روکش پی وی سی از سه ماده اصلی تشکیل شده است ابتدا یک کلاف از چوب روسی به شکل قاب عکس ساخته می شود، بین این کلاف به صورت شبکه مشبک چوب قرار می گیرد. در مرحله بعد دو ام دی اف که با دستگاه سی ان سی طبق طرح انتخابی شما ابزار خورده است برای روی این کلاف چوبی پرس میشود. ضخامت ورق ام دی اف بستگی به نوع سفارش را دارد. همانگونه که قبل توضیح داده شده ام دی اف دارای ضخامت های متفاوتی است.
سپس روکش پی وی سی بر روی درب آماده شده وکیوم میشود تولید شده در مجموعه آرینا چوب دارای لبه های کاملا وکیوم و آبگریز می‌باشد و این روکش بر روی تمامی درها به طور کامل انجام میشود.

 

آیا درب ام دی اف روکش پی وی سی برای سرویس بهداشتی مناسب است؟

دربهای ام دی اف با روکش pvc دارای عایق مناسب در برابر رطوبت میباشند. اما نمی توانیم به طور کلی این گونه در بها را کاملاً ضد آب بدانیم‌. بهتر است آب به طور مستقیم به در برخورد نکند. در زمان نصب در سرویس‌های بهداشتی فاصله مناسب با زمین رعایت شود و همچنین در حمام پس از استحمام برای خارج شدن بخار درب را برای دقایقی کمی باز گذاشته، این روش برای آسیب نرساندن بخار و رطوبت به درب ها کمک می کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button