درب ضدسرقت برجسته

درب ضدسرقت برجسته

درب ضدسرقت برجسته

درب ضدسرقت برجسته مناسب برای آپارتمان ها و ویلاها میباشد. دربی زیبا و لوکس که دارای دو طرح کلاسیک و مدرن است درب ضدسرقت برجسته در ۲۹ طرح تمام برجسته و نیم برجسته با روکش طبیعی چوب راش ،بلوط ،گردو، ملچ تولید می شود.

ابعاد درب ضدسرقت برجسته

درب ضدسرقت برجسته ایرانی دو سایز استاندارد به ابعاد۲۱۰۱۱۰ و۲۱۰۱۰۵ موجود می باشد. در صورت نبود فضای کافی برای این دو ابعاد جای هیچ نگرانی وجود ندارد . امکان ساخت این درب ضدسرقت طبق سایز سفارشی و رنگ دلخواه و مورد نیاز خریداران گرامی در مجموعه ارینا چوب وجود دارد.

زمان تحویل درب ضدسرقت برجسته
درب ضدسرقت در ابعاد استاندارد در انبار موجود است و تحویل این درب ها ۴۸ ساعت می باشد. ساخت سفارشی درب ها با ابعاد و رنگ مورد نیاز شما ۱۵ روز زمان نیاز دارد.

قیمت در ضد سرقت برجسته

درب ضدسرقت با توجه به تنوع بالا و مشخصات فنی گوناگون دارای قیمت های متفاوتی است که برای قیمت گذاری بر روی این درب ها باید چندین فاکتور مورد بررسی قرار بگیرد. نوع فولاد چارچوب ، متریال بکاررفته در رویه و قفل و یراق ،گزینه هایی اصلی برای قیمت دهی درب ضدسرقت است .

 

ضمانت درب ضدسرقت برجسته

مفتخریم که بیان کنیم در مجموعه آرینا چوب برای ساخت محصولات چوبی از متریال های با کیفیت بالا استفاده می شود. از این رو برای تمام محصولات تولید شده صالح برای یرااق آلات، رنگ، تابیدگی و روکش قرار داده‌ایم. خدمات پس از فروش همیشه در اولویت کارها در راستای رضایتمندی مشتریان برای ما بوده است.

ساختار درب ضدسرقت برجسته
برای ساخت درب ضدسرقت برجسته از فلزی به ضخامت یک و نیم میلیمتر برای چهارچوب و ورق یکپارچه به قطر یک میلیمتر برای ساخت لنگه درب استفاده می گردد. برای اتصال لنگه درب به چارچوب از سهاولا فولادی استفاده شده است که دارای تحمل وزن تا ۲۰۰کیلوگرم را دارا هستند .برای زیبایی درب بر روی لنگه یک ورق ام دی اف ۸ میل روکش طبیعی چوب قرار گرفته است .قفل و یراق از برند کاله با ضمانت سه ساله و پیم های امنیتی،نوار درزگیر برای عایق صدا و حرارت از متعلقات دیگر این درب می باشند.

مزایای استفاده از درب ضدسرقت برجسته
در درب ضدسرقت برجسته از قفل خاصی استفاده شده است تا امنیت را برای منزل هر چه بیشتر تامین کند. وجود عایق صدا برای حفظ حریم خصوصی و عایق حرارت در برابر آتش تا سه ساعت ، مقاومت در برابر برش و فشار ،عایق سرما ،گرما دلایلی می باشند که برای خرید این درب قانع شویم.

درب ضدسرقت مدرن

درب ضدسرقت مدرن دارای رویه های براق از جنس ام دی اف با روکش هایگلاس بدون ابزارهاپیچیده می باشد. روکوب های ساده و یراق آلات ظریف نشان دهنده نماد سبک مدرن است . این درب در دو سایز
۲۱۰ *۱۱۰ و ۲۱۰*۱۰۵ موجودباشد و در صورت نیاز طبق فضای موجود ساخته می‌شود. درب ضدسرقت مدرن در تولید ساختاری مشابه با درب ضدسرقت برجسته کلاسیک دارد. چهارچوب ها از فولاد به قطر یک ونیم میلیمتر ساخته میشوند و لنگه درب از فولاد یکپارچه و شبکه های امنیتی تشکیل میشود .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button