درب ضد سرقت برجسته

درب ضد سرقت برجسته

  • 24 می
  • 0

درب ضد سرقت برجسته

درب ضد سرقت برجسته مناسب برای آپارتمان ها و ویلاها میباشد. دربی زیبا و لوکس که دارای دو طرح کلاسیک و مدرن است درب ضد سرقت برجسته در ۲۹ طرح تمام برجسته و نیم برجسته با روکش طبیعی چوب راش ،بلوط ،گردو، ملچ تولید می شود.

ابعاد درب ضد سرقت برجسته

درب ضد سرقت برجسته ایرانی دو سایز استاندارد به ابعاد۲۱۰۱۱۰ و۲۱۰۱۰۵ موجود می باشد. در صورت نبود فضای کافی برای این دو ابعاد جای هیچ نگرانی وجود ندارد . امکان ساخت این درب ضدسرقت طبق سایز سفارشی و رنگ دلخواه و مورد نیاز خریداران گرامی در مجموعه ارینا چوب وجود دارد.

زمان تحویل درب ضد سرقت برجسته
درب ضد سرقت در ابعاد استاندارد در انبار موجود است و تحویل این درب ها ۴۸ ساعت می باشد. ساخت سفارشی درب ها با ابعاد و رنگ مورد نیاز شما ۱۵ روز زمان نیاز دارد.

قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت با توجه به تنوع بالا و مشخصات فنی گوناگون دارای قیمت های متفاوتی است که برای قیمت گذاری بر روی این درب ها باید چندین فاکتور مورد بررسی قرار بگیرد. نوع فولاد چارچوب ، متریال بکاررفته در رویه و قفل و یراق ،گزینه هایی اصلی برای قیمت دهی درب ضد سرقت است .

 

 

ضمانت درب ضد سرقت برجسته

مفتخریم که بیان کنیم در مجموعه آرینا چوب برای ساخت محصولات چوبی از متریال های با کیفیت بالا استفاده می شود. از این رو برای تمام محصولات تولید شده صالح برای یرااق آلات، رنگ، تابیدگی و روکش قرار داده‌ایم. خدمات پس از فروش همیشه در اولویت کارها در راستای رضایتمندی مشتریان برای ما بوده است.

ساختار درب ضد سرقت برجسته
برای ساخت درب ضد سرقت برجسته از فلزی به ضخامت یک و نیم میلیمتر برای چهارچوب و ورق یکپارچه به قطر یک میلیمتر برای ساخت لنگه درب استفاده می گردد. برای اتصال لنگه درب به چارچوب از سهاولا فولادی استفاده شده است که دارای تحمل وزن تا ۲۰۰کیلوگرم را دارا هستند .برای زیبایی درب بر روی لنگه یک ورق ام دی اف ۸ میل روکش طبیعی چوب قرار گرفته است .قفل و یراق از برند کاله با ضمانت سه ساله و پیم های امنیتی،نوار درزگیر برای عایق صدا و حرارت از متعلقات دیگر این درب می باشند.

مزایای استفاده از درب ضد سرقت برجسته
در درب ضد سرقت از قفل خاصی استفاده شده است تا امنیت را برای منزل هر چه بیشتر تامین کند. وجود عایق صدا برای حفظ حریم خصوصی و عایق حرارت در برابر آتش تا سه ساعت ، مقاومت در برابر برش و فشار ،عایق سرما ،گرما دلایلی می باشند که برای خرید این درب قانع شویم.

درب ضدسرقت مدرن

درب ضد سرقت مدرن دارای رویه های براق از جنس ام دی اف با روکش هایگلاس بدون ابزارهاپیچیده می باشد. روکوب های ساده و یراق آلات ظریف نشان دهنده نماد سبک مدرن است . این درب در دو سایز
۲۱۰ *۱۱۰ و ۲۱۰*۱۰۵ موجودباشد و در صورت نیاز طبق فضای موجود ساخته می‌شود. درب ضد سرقت مدرن در تولید ساختاری مشابه با درب ضد سرقت برجسته کلاسیک دارد. چهارچوب ها از فولاد به قطر یک ونیم میلیمتر ساخته میشوند و لنگه درب از فولاد یکپارچه و شبکه های امنیتی تشکیل میشود .

مقالات مرتبط
    ارسال نظر

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button