درب mdf روکش pvc

درب با روکش M_01PVC

تنوع و کیفیت
درب MDFباروکش pvc مقاومت بالا در برابر آب و بخار ناشی درحمام ها دارد و یکی از مناسب ترین گزینه های درب های چوبی برای اتاق و سرویس میباشد. آریناچوب مفتخر است با دانش نیروهای متخصص و ابزارالات پیشرفته تولید دربهای چوبی و MDF روکش pvc رابه صورت کاملا آب گریز با استفاده از مواد نانو و وکیوم کامل برای ارتقا کیفیت و رضایتمندی مشتریان تولید مینماید.
درب روکش PVC

درب با روکش M_02PVC

درب mdf روکش pvc

درب با روکش M_03PVC

درب روکش PVC

درب با روکش M_04PVC

درب روکش PVC

درب با روکش M_05PVC

#کیفیت

درب های MDF روکش PVC تنوع بسیاری در طرح زمینه و رنگ بندی روکش ها دارند و از این بابت مشتریان برای طرح مورد نظر گزینه های بیشتری برای انتخاب دارند.

درب روکش PVC

درب با روکش M_06PVC

درب روکش PVC

درب با روکش M_07PVC

درب روکش PVC

درب با روکش M_08PVC

درب mdf روکش pvc

درب با روکش M_09PVC


# درب HDF با روکش PVC

درب HDF

درب 01-HDF

درب HDF

درب 02-HDF

درب HDF

درب 03-HDF

درب HDF

درب 04-HDF

درب HDF

درب 05-HDF

درب HDF

درب 06-HDF

درب HDF

درب 07-HDF

درب HDF

درب 08-HDF

درب HDF

درب 09-HDF

درب HDF

درب 10-HDF

درب HDF

درب 11-HDF

درب HDF

درب 12-HDF

درب اتاق وسرویس بهداشتی

درب اتاق وسرویس :درب داخلی نقش مهمی در دکوراسیون منزل ایفا می‌کنندو می‌توانند بعنوان یک المان تکمیلی در طراحی دیوار منزل به شمار آیند پس نمی‌توان نقش و اهمیت آنرا نادیده گرفت شاید درب‌های داخلی ملموس‌ترین عنصر طراحی داخلی باشند که هر روز آنها را لمس کرده و با آنها سروکار داریم. پس علاوه بر ظاهر، استحکام آنها را نیز باید مد نظر قرار داد.

یکی از انواع درب های که به عنوان درب اتاق وسرویس  برای ساختمان ها،واحد های مسکونی و اداری بسیار متداول می باشد

درب MDFباروکشPVC میباشدکه دلایلی زیادی برای استفاده از  MDFباروکش PVC برای انواع درب داخلی وجود دارد:

۱-  قابلیت مقاومت در برابر آب

۲- سبک بودن درب

۳- تنوع رنگ

۴-کم هزینه بودن درب اتاق mdf نیز مزیت اصلی در ساختمان سازی به حساب می آید

درب MDF برای چه فضاهایی مناسب است؟

استفاده از درب mdf بیشتر برای درب اتاق می باشد،اما به واسطه استفاده از روکش pvc میتواند در درب سرویس های بهداشتی  نیز استفاده نمود

البته پیشنهاد می شود در صورت استفاده درب mdf با روکش ۴دهم باشدوهمچنین از مواد نانو برای  آبندی دور درب ها استفاده شود،تا آب گریزی بهتر و مقاومت بیشتری دربرابرحرارت وفشار را داشته باشد. با توجه به قیمت مناسب و استحکام بالا استفاده از  mdf در ساختمان هابرای درب اتاق وسرویس طی ۱۰ سال اخیر بسیار استفاده شده است

درب ساختمان دارای انواع مختلفی می باشندکه می توان بیان کرد متناسب با مکان و جایگاهی که وجود دارد درب های مختلفی استفاده می شود

به طور مثال در فرهنگ ایرانی هیچ وقت برای درب اتاق خواب   از درب های شیشه خور استفاده نمی کنند،و بر این مقید هستند که درب اتاق خواب به نوعی دارای حریم می باشد و باید این حریم حفظ شود،

پس متناسب با فضا و مکان نوع درب را تعبیه می کنند.درب های شیشه خور معمولا برای دفاتر اداری و سازمانی مناسب می باشدولی از شیشه سند بلاست نیز برای این نوع درب های شیشه خور استفاده می کنند.

اما میشود از درهای شیشه خور در درب داخلی  نیز استفاده کرد.

برای مشاوره و انتخاب محصول برای فضا مورد نیاز با ما در ارتباط باشید.

در ادامه به انواع درب اتاق وسرویس ساختمان برای دکوراسیون منزل می پردازیم

انواع درب چوبی اتاق  و سرویس  ساختمان 

HDF -1

یکی از انواع درب روکشی بوده که رویه‌های آن معمولا از کشورهای چین، مالزی ترکیه و رومانی وارد بازار ایران می‌شوند و روی کلاف چوبی پرس می‌شوند

ABS -2

بعلت خاصیت ضدآب بودن آن و مقاومت بالا در برابر رطوبت برای سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند

ضد خش نیز هستند

PVC -3

نیز نوعی روکش شفاف و براق است که بوسیله دستگاه بصورت وکیوم بر روی درب خام چسبانده می‌شود

 تنوع رنگ و مدلی بیشتری دارد و از لحاظ قیمت گرانتر هستند

HPL -4

روکش  اچ پی ال  برخلاف پی وی سی  مات می‌باشد و برخلاف درب‌های با روکش اچ دی اف  نیازی به رنگ ندارند

MDF -5

نسبت به اچ دی اف  استحکام بیشتری دارند و روکش آنها در تنوع طرحی هیچ محدودیتی ندارند

درب اتاق وسرویس ضدآب

درب ضدآب سرویس یا همان ABS از جمله درب هایی است که کاربرد فراوانی در ساختمان های امروزی دارد و از این رو یکی از ارکان مهم در امر ساختمان سازی به شمار می رود. اما شاید این سوال برای شما پیش آید که درب سرویس ABS چه نوع دربی است و استفاده از این درب در فضای داخلی یک ساختمان چه مزایایی در بر دارد؟

درب اتاق وسرویس ABS 

درب هایABS  به دلیل ویژگی درب ضداب بودن آنها اغلب به منظور استفاده در سرویس های بهداشتی در ساختمان های مختلف به کار گرفته می شوند. اگرچه کاربری اصلی این درب ها به منظور نصب در سرویس بهداشتی و حمام تعریف شده است اما در عین حال می توان درب های سرویس ABS را جهت استفاده در اتاق ها و حتی در برخی موارد به عنوان درب ورودی خانه با طراحی بخصوص نیز به کار گرفت.

بر این اساس تعداد زیادی از مشتریان هستند که به منظور ایجاد هماهنگی بین درب اتاق منزل خود با درب سرویس بهداشتی و درب حمام از درب های سرویس ABS ضد آب برای اتاق های خود استفاده می کنند گفتنی است به هر میزان که یک درب سرویسABS  قابلیت بیشتری در ضد آب و بخار بودن داشته باشد سطح مقاومت آن هم بیشتر خواهد بود و قیمت درب نیز به تناسب آن بالاتر خواهد رفت. با توجه به این نکات در می یابیم که این درب ها می بایست یک  ویژگی اساسی داشته باشند:

۱-بر اثر رطوبت آسیب و صدمه ای نبینند.

مزایای استفاده از درب اتاق وسرویس ضدآب  ABS

امروزه به علت ترویج فرهنگ آپارتمان نشینی و وجود سرویس بهداشتی و حمام در فضای داخلی آپارتمان ها نیاز به وجود درب هایی که از ویژگی ضد آب بودن برخوردار باشند بیش از پیش مطرح شده است. به همین جهت درب های سرویس ABS در زندگی امروز کاربرد زیادی دارند.درب های معمولی به دلیل آن که از ویژگی ضد آب بودن بی نصیب هستند نمی توانند در مواجهه با صدماتی که رطوبت در درب ها ایجاد می کند مقاوم باشند. از همین رو درب سرویس ABS انتخاب خوبی برای استفاده در حمام و دستشویی خواهد بود. همچنین مزیت دیگری که استفاده از یک درب سرویس ضد آب در ساختمان به همراه دارد خاصیت ضد خش بودن آن است.علاوه بر این، ویژگی دیگر این نوع از درب ها آن است که حشرات موذی و موریانه ها امکان تخم گذاری و فرصت رشد در این دربها را ندارند.

 

Call Now Button