درب لابی هلالی

درب لابی هلالی

درب لابی هلالی

در گذشته کسی فکرش را هم نمی کرد که درب هایی وارد بازار شوند که زیبایی و جلوه مسحور کننده ای داشته باشند. امروز با خلاقیت های زیادی که در حوزه تولید درب چوبی به وجود آمده است، هیچ نگرانی از بابت انتخاب یک طرح زیبا و منحصر به فرد برای درب لابی وجود نخواهد داشت. یکی از درب هایی که با استقبال زیادی نزد سازندگان و پیمانکاران ساختمان مواجه شده است، درب لابی هلالی است. این درب بسیار زیبا و خاص جلوه کرده و می تواند ظاهری کاملا متفاوت و جذاب برای ورودی لابی ایجاد کند.

ویژگی های درب لابی هلالی

  • از بهترین متریال ها برای ساخت درب چوبی هلالی لابی استفاده شده است. به همین دلیل بسیار واضح، مقاومت و استحکام بالایی را می توان از این نوع درب انتظار داشت.
  • درب چوبی هلالی لابی را می توان در سبک های متفاوت ساخت و به همین جهت هیچ محدودیتی برای تطابق این درب با سبک دکوراسیون ساختمان وجود نخواهد داشت.
  • مشخصات این درب را می توان مطابق با خواست و سلیقه مشتری تغییر داد و این نیز یکی از مهم ترین مزیت های این نوع درب به شمار می رود.
  • امنیت بالایی که درب لابی هلالی فراهم کرده است، در نوع خود بسیار قابل توجه می باشد.
  • این درب را می توان به شکل یک لنگه و دو لنگه ساخت و از زیبایی خاصی که در لابی ایجاد می کند نهایت استفاده را برد.
  • این درب را می توان به روش های متفاوت تزیین کرد و زیبایی لابی را به روشی کاملا متفاوت و خاص تحت تاثیر قرار داد.

طرح درب لابی هلالی

موضوع دیگری که خوب است در مورد آن نیز نکاتی ارائه گردد، به طرح درب لابی هلالی بر می گردد. طرح هایی که برای درب چوبی لابی انتخاب می شود بهتر است با سبک و نمای ساختمان تطابق و هماهنگی داشته باشد. اگر این مورد در انتخاب درب رعایت گردد، زیبایی شگفت انگیزی در محیط لابی ساختمان به وجود خواهد آمد.

توصیه می شود در جاهایی که پنجره های به کار برده در ساختمان از نوع هلالی است، درب چوبی لابی ساختمان نیز از نوع هلالی انتخاب گردد. این تناسب و تطابق می تواند جلوه بصری زیبایی را در ساختمان به وجود آورد.

 

درب لابی هلالی

قیمت درب لابی هلالی

موضوع مهمی که خوب است در مورد آن نیز صحبت شود قیمت درب لابی هلالی است. معمولا قیمت این نوع درب را با توجه به پارامترهای متفاوت تعیین می کنند. یکی از پارامترهای تعیین کننده در قیمت این نوع درب، متریال به کار برده شده در ساخت آن است. هرچه متریال مورد استفاده کیفیت بالاتری داشته باشد، قیمت درب نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

کیفیت یراق آلات نیز در نوع خود اهمیت دارد. یراق آلات، هم بر زیبایی درب تاثیرگذار هستند و هم یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت درب به شمار می روند.

علاوه بر دو مورد ذکر شده، ابعاد و سایز درب نیز باعث تغییر قیمت درب چوبی هلالی لابی می شود. درب هایی که ابعاد بزرگ تری دارند، با قیمت بالاتری نیز به فروش می رسند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت می توان به رنگ و نقوشی که برای افزایش زیبایی بر روی درب حک شده، اشاره کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button