7 گام تا انتخاب شیک ترین درب ورودی چوبی برای آپارتمان

7 گام تا انتخاب شیک ترین درب ورودی چوبی برای آپارتمان

7 گام تا انتخاب شیک ترین درب ورودی چوبی برای آپارتمان

7 گام تا انتخاب شیک ترین درب ورودی چوبی برای آپارتمان

به نظرتان وقتی می خواهید یک درب ورودی چوبی زیبا برای آپارتمانتان انتخاب کنید، چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهید؟ چه کار کنیم تا درب ورودی خانه مان زیباتر به نظر آید؟ آیا راهی برای پایان دادن به احساس دلزدگی و تکرار شوندگی، و خلق تنوع در درب ورودی آپارتمان ها وجود دارد؟

ورودی یک خانه اولین چیزی است که توجه ما را به خود جلب می کند. اگر زیبایی دری که در قسمت ورودی ساختمان نصب می کنید برایتان مهم است، نکاتی که در ادامه ذکر خواهیم کرد را مورد توجه قرار دهید.

درب ورودی

1-یک در چوبی با نقش برجسته نصب کنید

یکی از نکاتی که برای داشتن یک درب ورودی زیبا به شما کمک می کند، نصب درب چوبی با طرح برجسته است. این درها معجزه ای در دنیای درب ورودی ساختمان ایجاد کدره اند.

اگر نمی توانید دری با طرحی برجسته و زیبا پیدا کنید، به سراغ یک نجار ماهر و خبره بروید. این افراد با دستان هنرمندشان طرحی در خور و ماندگار خلق می کنند. شک نکنید که با همین یک نکته بسیار ساده می توانید ظاهر ورودی منزل را به شکل خارق العاده ای تغییر دهید.

2-بهتر است رنگ در، خاص و بی همتا باشد

انتخاب یک رنگی خاص و تکرار نشدنی، جسارت می خواهد؛ اگر جسارت این کار را ندارید و نمی توانید رنگ هایی به جز رنگ های خانواده قهوه ای و شکلاتی را به عنوان رنگ در قبول کنید، انتظار نداشته باشید ورودی آپارتمانتان خاص و متفاوت جلوه کند.

در هیچ کتاب و یا قانون مرتبط با درهای چوبی ورودی ذکر نشده است که حتما رنگ در باید به رنگ چوب باشد. شجاعت به خرج دهید و به سراغ دیگر ترکیبات رنگی بروید که در آن رنگ قرمز تیره و غیره به کار برده شده است.

3- ترکیب مصالح متفاوت نیز معجزه می کند

آیا تا به این موضوع فکر کرده اید که برای در ورودی ساختمان به سراغ دیگر متریال ها و مواد ساختمانی هم بروید؟ آیا وقت آن نشده که شکل و شمایل ورودی خانه را به روشی خاص و مدرن تزیین کرده و کاری کنید که همه به هنگام ورود به منزلتان حس خوبی را تجربه کنند؟

متفاوت جلوه دادن درب ورودی ساختمان از قوانین بسیار سخت و پیچیده فیزیک پیروی نمی کند. همین که شما دست به نوآوری زده و از مصالح جدید برای قسمت ورودی آپارتمان استفاده کنید، به موفقیت رسیده اید.

اگر ایده‌ ای در این رابطه به ذهنتان نمی رسد، اصلا جای نگرانی نیست؛ ما چند ایده ناب و دست اول به شما خواهیم گفت. این ایده ها را به کار بگیرید و به کمک آنها تحولی خارق العاده در قسمت ورودی ایجاد کنید. یکی از ایده های مناسب برای در ورودی ساختمان، ترکیب چوب و شیشه است. قرار دادن چوب و شیشه در کنار، هم یک ترکیب جادویی و بسیار چشمگیر به وجود خواهد آورد. ظرافت شیشه و زمختی چوب، تضادی بی نهایت زیبا و چشم نوار پدید خواهد آورد.

 

درب ورودی

4-یراق آلات لوکس و زیبا را فراموش نکنید

روزهای به کارگیری یراق آلات و ساده به پایان رسیده است. امروزه اکثر کسانی که دوست دارند درب ورودی خانه شان زیبا و خاص به نظر آید، رو به سوی یراق آلات لوکس و زیبا آورده اند.

شرکت های خارجی و ایرانی زیادی انواع یراق آلات تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. یک بار که وقت و حوصله برای گشتن داشتید، به بازار بروید و شیک ترین و خاص‌ترین نوع یراق را برای در چوبی ورودی آپارتمان خریداری کنید.

شاید وقتی برای بار این یراق آلات را مشاهده می کنید، به خود بگویید که اینها خیلی کوچک هستند و خرید آنها تاثیر آن چنانی از خود به جای نخواهد گذاشت. جثه این یراق آلات کوچک به نظر می رسد، اما در ایجاد منظره ای لوکس و لاکچری، طوفان به پا می کنند.

 

درب ورودی

5-درب های قدیمی شوکه تان می کند

در مورد درهای روستیک چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید این درب ها، انقلابی در حوزه درهای چوبی آپارتمان ایجاد کرده اند؟ آیا می خواهید قسمت ورودی منزلتان بکر و خاص جلوه کند؟ اگر متفاوت ظاهر شدن را در همه امور و حتی ورودی آپارتمان دوست دارید، از درب های روستیک استفاده کنید.

درهای روستیک شما را به جایی متفاوت از آنجایی که هستید، می برند. سبک روستیک یک سبک هنری بوده و وام گرفته از خانه های روستایی است. سادگی در خانه های روستایی را می توان در، درهای روستیک مشاهده کرد. نمای مدرن و ظاهر قدیمی درهای روستیک، از جمله وقایع متضادی هستند که زیبایی خاصی را در معرض نمایش می گذارند.

6-در و نمای خارجی ساختمان را یکی کنید

شاید با خواندن این تیتر که در و نمای خارجی ساختمان را یکی کنید، این تصور به ذهنتان خطور کند که ما از امری محال و نشدنی صحبت می کنیم. باید بگوییم در عصری که ما در آن زندگی می کنیم هیچ چیز نشدنی ندارد؛ امروزه، همه چیز امکان پذیر شده است.

اگر فکر می کنید یکی کردن در و نمای ساختمان عملا غیر ممکن است، بدون شک در مورد درهای ترمو وود چیزی نشنیده اید و با این جدیدترین نوآوری بشر آشنایی چندانی ندارید. ترمو وود از جمله متریال هایی است که هم می توان برای تزیین نمای ساختمان از آن استفاده کرد و هم برای ساخت یک درب شیک و لاکچری به آن پناه برد.

 

درب ورودی

7-برای در چوبی ورودی ساختمان از مصالح ساختمانی دیگر استفاده کنید

دنیا، دنیای قرار گرفتن چیزهای عجیب و غریب در کنار هم است. امروزه، هیچ عاملی نمی تواند جلوی شما را در ایجاد جلوه ای متفاوت در قسمت ورودی خانه ها بگیرد. این روزها باید در تلاش باشید تا در همه چیز، حتی در قسمت ورودی خانه تان، ظاهری متفاوت و خاص ایجاد کنید؛ این، رمز به وقوع پیوستن اتفاقاتی ماندگار و با دوام است.

به شما توصیه می کنیم، در قسمت ورودی ساختمان تنها از چوب استفاده نکنید. خیلی مصالح مدرن دیگر در بازار موجود هستند که در صورت قرارگیری در کنار چوب می توانند مدرنیته را به سبکی جدید برایتان معنا کنند.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button